Nasz profile

STARTER 2012/2013

Magazyn

STARTER 2012/2013

STARTER 2012/2013

Magazyn, który obejrzysz poniżej, to Starter, wydanie specjalne kwartalnika studenckiego płyń POD PRĄD – magazynu z charakterem. Jest on przygotowany z myślą o twoich potrzebach. Jestem przekonana, że gdy go uważnie przeczytasz, mniej rzeczy będzie cię w stanie zaskoczyć.

Znajdziesz tu między innymi informacje dotyczące nauki, odpoczywania i zarabiania. Tu znajdziesz artykuły odnoszące się do życia i przetrwania studenckiej zawieruchy. Przy wielu artykułach dostrzeżesz kod QR, gdy odczytasz go na smatrfonie, znajdziesz rozszerzone informacje w podobnym temacie (artykuły lub materiały filmowe).

Twój lokalny, studencki informator – STARTER Kraków

Łódź

Warszawa

Poznań

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę