Nasz profile

Po co nam savoir-vivre? Spotkanie z Łukaszem Kielbanem

Aktualności

Po co nam savoir-vivre? Spotkanie z Łukaszem Kielbanem

Po co nam savoir-vivre? Spotkanie z Łukaszem Kielbanem

Termin „savoir-vivre” zapożyczyliśmy z francuskiego jako „znajomość życia”, umiejętność komunikacji, prezencji i zachowania się. Jest to wiedza niezbędna do sprawnego budowania wizerunku. Chcąc przybliżyć ten temat studentom, Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotowało spotkanie ze specjalistą w tej dziedzinie – Łukaszem Kielbanem.
Łukasz Kielban spróbuje odpowiedzieć na nie tak proste pytanie: Po co nam savoir-vivre? To niepowtarzalna możliwość spotkania się z fachowcem od dobrych manier i do skonfrontowania z nim swojej wiedzy. Nie zabraknie również czasu na zadawanie własnych pytań. Liczba miejsc jest ograniczona, darmowe bilety dostępne są na stronie lukaszkielban.evenea.pl.

Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia br. o godzinie 18:00 w Collegium Witkowskiego przy ul. Gołębiej 13.

Łukasz Kielban kształtuje nowe trendy wśród tych, którzy chcą nazywać się gentlemenami. Pokazuje, że warto dbać o swój wizerunek, charakter i relacje z najbliższym otoczeniem. Mówi o sobie, że walczy z bylejakością. Jest autorem książki „Mężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentlemana”, prowadzi bloga i vloga „Czas Gentlemanów”, które mają na celu przybliżenie tematyki savoir-vivre’u. Wielokrotnie wyróżniany w rankingach najbardziej wpływowych twórców internetowych. Podczas spotkania organizowanego przez NZS UJ Łukasz Kielban opowie, w jaki sposób młody człowiek wchodzący w dorosłe życie powinien kreować swój wizerunek, aby być postrzeganym jako osoba kompetentna i godna zaufania.
Nic o Nas bez Nas to cykliczny projekt organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów w całej Polsce. Jego celem jest aktywizacja i edukacja studentów oraz rozwijanie kultury akademickiej. Tematem tegorocznej edycji projektu na Uniwersytecie Jagiellońskim jest wejście studentów w dorosłe życie. Spotkanie z Łukaszem Kielbanem jest kolejnym wydarzeniem z tego cyklu.
Więcej w wydarzeniu na Facebooku.

(Karolina Pisarz)

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę