Nasz profile

Konferencja Project Engineering

Patronaty

Konferencja Project Engineering

Konferencja Project Engineering

W dniach 7-8 maja na Politechnice Warszawskiej odbędzie się Konferencja Project Engineering. To już VIII edycja organizowanego przez studentów wydarzenia, na którym można nauczyć się zarządzania projektami.

W czasie konferencji, jak co roku, wiedzą i umiejętnościami dzielą się znani menedżerowie projektów, posiadający sukcesy i doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach. W tym roku odbędą się również warsztaty i spotkania ze specjalistami w zarządzaniu projektami.

Konferencja jest skierowana głównie do studentów Politechniki Warszawskiej, ale studenci innych uczelni są również mile widziani. Udział w niej jest bezpłatny, lecz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach wymagane są wcześniejsze zapisy, które wkrótce zostaną uruchomione.

Organizatorami wydarzenia są członkowie Koła Naukowego Zarządzania Projektami PMArt.

Więcej informacji na stronie konferencjape.wordpress.com i na wydarzeniu www.facebook.com/events/244723759435829.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę