Nasz profile

Studenci spotkają się na Santander Universidades Digital Day

Aktualności

Studenci spotkają się na Santander Universidades Digital Day

Studenci spotkają się na Santander Universidades Digital Day

W Lublinie, Gdańsku, Łodzi i Warszawie w pierwszej połowie grudnia odbędą się bezpłatne konferencje i warsztaty w ramach Santander Universidades Digital Day, w których mogą wziąć udział wszyscy studenci, niezależnie od uczelni i kierunku. W trakcie kolejnej edycji wydarzeń uczestnicy m.in. posłuchają wykładów na temat trendów i wymagań rynku pracy oraz dowiedzą się jak pracować zgodnie z metodologią Agile. Rejestracja uczestników właśnie ruszyła.

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli spotkać się z młodymi, ambitnymi ludźmi podczas konferencji i warsztatów Santander Universidades Digital Day. To wydarzenie, które pozwala studentom zwiększyć swoje szanse na rynku pracy nie tylko poprzez merytorykę, ale również dzięki nawiązywaniu nowych znajomości. Chcieliśmy dotrzeć bezpośrednio do zainteresowanych, dlatego wydarzenia realizujemy aż w czterech miastach, na uczelniach wyższych – mówi Wojciech Leśniewski, Dyrektor Santander Universidades w Polsce.

Nauka, zabawa i nowe znajomości

W każdym z miast odbędzie się wykład przedstawiciela Google – praktyka online marketingu, na temat wpływu technologii cyfrowych na karierę. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak dbać o swoje cyfrowe kompetencje na współczesnym rynku pracy oraz jak zaplanować rozwój zawodowy tak, by maksymalnie wykorzystać swoje mocne strony.

W kolejnej części programu eksperci Santander Bank Polska podzielą się wiedzą o innowacjach i tzw. „zwinnym prowadzeniu projektów” w metodologii Agile. Uczestnicy wydarzenia w Łodzi będą mogli dowiedzieć się nieco o innowacjach i o tym czy tworzenie innowacji zarezerwowane jest tylko dla geniuszy. Z kolei w Lublinie, Gdańsku i Warszawie Agile Coachowie pokażą Agile od strony praktycznej – podczas nietypowych warsztatów – wspólnej budowy miasta z klocków Lego. Miejsca na warsztacie Lego są ograniczone.

Warto rejestrować się jak najszybciej pod linkiem: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/digitalday.html

Dla uczestników będzie dostępna także dodatkowa strefa atrakcji (m.in. Wirtualna rzeczywistość, quizy i świąteczne smaki), a w Lublinie również turniej konsol i gier planszowych organizowany przez Analogowe Granie.

Cztery studenckie miasta

Wydarzenie odbędzie się w środę 5 grudnia w Lublinie, na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, w czwartek 6 grudnia w Gdańsku, na Politechnice Gdańskiej oraz we wtorek 11 grudnia w Łodzi, na Uniwersytecie Łódzkim. Ostatnia konferencja cyklu będzie miała miejsce w Warszawie – w czwartek, 13 grudnia w Szkole Głównej Handlowej. Szczegółowy program dla każdego z miast i rejestracja są dostępne pod linkiem: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/digitalday.html

Bezpłatna konferencja i warsztaty Santander Universidades Digital Day to kolejne z wydarzeń organizowanych w ramach Santander Universidades, przez Santander Bank Polska, który w ramach Grupy już do 20 lat wspiera szkolnictwo wyższe i rozwój społeczności lokalnych na całym świecie aktywizując środowiska naukowe i tworząc platformę do ich integracji ze światem biznesu.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę