Nasz profile

Lubelskie Dni Informatyki

Aktualności

Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki, czyli popularne “LDI” to największa konferencja IT wschodniej ściany Polski. Wydarzenie to jest organizowane przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET działającą przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Tegoroczna edycja LDI, już po raz dwunasty skupi osoby pracujące oraz interesujące się branżą IT. Konferencja Lubelskie Dni Informatyki, przyciąga coraz większą rzeszę odwiedzających. W zeszłym roku było to ponad 1200 osób! Nie jest to jednak jedyna rzecz warta uwagi. Uczestnicy zeszłorocznej konferencji wysłuchali 6 starannie przygotowanych prelekcji, ponadto do wyboru było aż 11 inspirujących warsztatów prowadzonych przez specjalistów w danej dziedzinie.

W przygotowaniach do ubiegłorocznej konferencji brało udział prawie sto pięćdziesiąt firm. Na podstawie statystyk możemy stwierdzić, że konferencja skierowana jest do studentów, osób pracujących w branży IT, pasjonatów oraz sympatyków popularnych technologii. Podczas konferencji napotkamy zarówno zafascynowanych możliwościami informatyki, jak i ekspertów w swoim fachu.

Konferencja jest bezpłatna, jedyny wymóg to rejestracja na stronie wydarzenia.

Pierwsze 400 osób, które pojawią się na konferencji, otrzymają drobny upominek od organizatora. Ponadto można liczyć na różnego rodzaju gadżety od firm prezentujących się na licznych stoiskach. Od klasycznych kubków, przez powerbanki, na Google Cards kończąc. Do tego dochodzą m.in. konkursy na mediach społecznościowych związane z konferencją. Warto zatem być na bieżąco z informacjami. Podstawą konferencji są jednak warsztaty i prelekcje. Co roku prezentujemy na nich ciekawostki oraz nowinki z branży informatycznej.

Nasi prowadzący to doświadczeni oraz będący na bieżąco z innowacjami specjaliści. Dla nowych osób w branży – także tych, którzy szukają swojego pierwszego zatrudnienia – pojawią się targi pracy, które pozwolą na zestawienie nabytej wiedzy z rynkiem oraz jego potrzebami. Swoje miejsce na konferencji znajdą zatem wszyscy. Nie po raz pierwszy gospodarzem i współorganizatorem konferencji jest Lubelski Park Naukowo-Technologiczny.

„Nie wybraliśmy tego miejsca przypadkiem. Atmosfera, która panuje w Parku, motywuje nie tylko młodych przedsiębiorców, czy środowisko akademickie. Każdy odwiedzający już po kilku minutach czuje nowe siły i chęci do działania. Ta energia jest zaraźliwa” – tak o wyborze miejsca mówią przedstawiciele grupy organizującej LDI. Tak rzeczywiście jest: nowoczesna architektura spotyka się tu z nowoczesną technologią.

Lubelskie Dni Informatyki odbędą się 13 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3. Więcej informacji na temat samego wydarzenia można uzyskać na stronie internetowej: ldi.org.pl oraz na kanałach Naszych mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram). Tam czekają na Państwa najnowsze wiadomości: tematyka wykładów, prelegenci oraz konkursy.

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Aktualności

Na górę