Nasz profile

Najbardziej wyczekiwane święto wszystkich studentów – Juwenalia

Aktualności

Najbardziej wyczekiwane święto wszystkich studentów – Juwenalia

Najbardziej wyczekiwane święto wszystkich studentów – Juwenalia

11. maja Ogrody Rektorskie kolejny raz wypełnią najlepsza muzyka i wyjątkowa atmosfera jedynych w swoim rodzaju Juwenaliów SGH 2019. W tym roku bawić się będzie można przy dwóch scenach – Scenie Głównej oraz scenie Sponsora Głównego Perły Export, na których usłyszymy wiele gatunków muzycznych, od muzyki alternatywnej, przez elektroniczną, aż po hip-hop – każdy znajdzie coś dla siebie.

Scenę Główną otworzy polski duet Flirtini, który współpracuje z wieloma młodymi artystami i ma na swoim koncie miliony wyświetleń. Jedynak i Ment zaserwują nam tego wieczoru sporą dawkę muzyki elektronicznej.

Zaraz po nich wystąpi polski zespół Mikromusic, zdobywca Fryderyka w kategorii muzyki elektronicznej i alternatywnej.

Headlinerem Sceny Głównej będzie Rasmentalism – polski zespół hip-hopowy, który współpracował m. in. z Taco Hemingway’em, Otsochodzi czy Sokołem. Ras, Ment i DJ Tort od lat tworzą kawałki, które osiągają wielomilionowe wyświetlenia  i na pewno nieźle rozbujają scenę.

Z kolei na Scenie Perła Export na początku zagości Gverilla, młody raper, który niedawno wydał swoją debiutancką EPkę „Element”, a już szykuje dla nas kolejną!

Po nim zagra związany z QueQuality Siles, laureat 6. edycji Młodych Wilków Popkillera.

Na końcu wystąpi Sarius, raper znany z niesamowitej energii na koncertach. Założyciel wytwórni Antihype, którego najbardziej znany utwór – „Wiking”-  ma już niemal 40 mln wyświetleń.

Scena Perła Export to z pewnością gratka dla miłośników rapu, natomiast na Scenie Głównej każdy znajdzie coś dla siebie.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2105293616435608/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę