Nasz profile

Zdobywaj wiedzę i uratuj świat w grze Pre.Kapitalni

Aktualności

Zdobywaj wiedzę i uratuj świat w grze Pre.Kapitalni

Zdobywaj wiedzę i uratuj świat w grze Pre.Kapitalni

Ruszyła animowana gra fabularna, dzięki której można nie tylko przeżyć przygodę opartą na podróżach w czasie, ale także poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów osobistych.

Pre.Kapitalni to gra przeglądarkowa typu point and click, przygotowana przez twórców portalu poświęconemu edukacji finansowej Kapitalni.org. Jest to pierwsza w Polsce tego typu gra dla dorosłych. Pozwala zdobyć nową, a także uporządkować posiadaną już wiedzę związaną z planowaniem budżetu domowego, oszczędzaniem czy podatkami.

Każdy gracz może wcielić się w postać, która podejmie próbę poprawy sytuacji mieszkańców prehistorycznej wioski Bang-Krut. W niespodziewanym obrocie wydarzeń stanie jednak przed dużo większymi wyzwaniami. Na użytkowników czeka ponad 20 zadań obowiązkowych, a także 5 zadań dodatkowych, odpowiadających ich osobowościom finansowym, które określi krótki test otwierający przygodę z grą Pre.Kapitalni.

Gra dostępna na stronie: www.pre.kapitalni.org

Więcej informacji: www.kapitalni.org

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę