Nasz profile

Rusza Konkurs Grantowy dla mediów!

Aktualności

Rusza Konkurs Grantowy dla mediów!

Rusza Konkurs Grantowy dla mediów!

Od dziś do 12 listopada br. media studenckie z całej Polski mogą rywalizować w konkursie grantowym realizowanym w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Aktywny Student”.

Swoje prace można zgłaszać w trzech kategoriach: „aktywność studencka”, „finanse studenta” i „nauka i szkolnictwo wyższe”. Łączna pula nagród wynosi 15 000 zł. Wielki finał konkursu już 6 grudnia br. na gali podczas jubileuszowej V Krajowej Konferencji Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich.

Konkurs grantowy jest jednym z elementów tegorocznej edycji projektu realizowanego przez Warszawski Instytut Bankowości we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Organizatorzy konkursu stawiają zarówno na różnorodność treści, którą wyrażają trzy kategorie z różnych obszarów, jak również różnorodność formy. Regulamin dopuszcza bowiem na równorzędnych zasadach zarówno, artykuł prasowy (od 12 000 do 20 000 znaków), materiał filmowy (od 5 do 10 minut), jak i materiał radiowy (od 5 do 10 minut). Warunkiem jest natomiast, aby przesłane materiały nie były wcześniej nigdzie publikowane i stanowiły efekt bieżącej, wykonanej pracy.

Zgodnie z harmonogramem ujętym w regulaminie konkursu ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 listopada br. W ciągu kolejnych 10 dni, ogłoszone zostaną oficjalne wyniki rywalizacji. Wyboru zwycięzców w każdej z kategorii dokona trzyosobowe jury w skład którego wejdą obok przedstawicieli Warszawskiego Instytutu Bankowości reprezentanci świata finansów (Związek Banków Polskich, WIB), nauki i szkolnictwa wyższego (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Parlament Studentów RP) i mediów (Forum Akademickie).

Więcej o konkursie: http://ofma.info.pl/as/

Regulamin konkursu

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę