Nasz profile

Zapraszamy na Outriders Stage

Aktualności

Zapraszamy na Outriders Stage

Zapraszamy na Outriders Stage

Zapraszamy na Outriders Stage to międzynarodowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych przyszłością dziennikarstwa i storytellingu, które odbędzie się 21-ego i 22-ego listopada w Warszawie.

Pierwszego dnia Stage o swojej pracy i materiałach, nad którymi pracują opowiedzą m.in. Darren Long, dyrektor kreatywny South China Morning Post, Andrea Chałupa, dziennikarka i scenarzystka ostatniego filmu Agnieszki Holland “Obywatel Jones”, nepalska dziennikarka i autorka serii dokumentalnej na YouTube Bidhya Chapagain i Nicolas Valleho z kolumbijskiej organizacji dziennikarskiej Mutante.

Drugi dzień Outriders Stage poświęcony będzie warsztatom. Motywem przewodnik wydarzenia jest „Let’s get together”.

Bilet dla studentów w cenie 29,99 PLN (pozostałe progi biletowe są zmienne i obecnie już na poziomie 49.99 PLN).

Więcej informacji o programie i bilety tu:  https://outriders.network/summit/2019/

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę