Nasz profile

WZW – Wielkie Zwiedzanie Warszawy – 19,20 października

Aktualności

WZW – Wielkie Zwiedzanie Warszawy – 19,20 października

WZW – Wielkie Zwiedzanie Warszawy – 19,20 października

19. i 20. października odbędzie się studenckie Wielkie Zwiedzanie Warszawy.

Październik jest miesiącem, w którym chmara pierwszorocznych studentów przemierza Warszawę, próbując odnaleźć się w nowej sytuacji i zaznajomić się z miastem. Bywa to trudne i może trwać tygodniami. Na szczęście Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej spieszy na ratunek!

19. i 20. października odbędzie się projekt Wielkie Zwiedzanie Warszawy, który rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże zaaklimatyzować się w nowoprzyjętym studentom.

To już jedenasta edycja tego wydarzenia, które przyciąga wieloma wyjątkowymi atrakcjami, takimi jak gra miejska, która ma na celu zapoznanie uczestników zarówno z ikonicznymi punktami stolicy, jak i tymi mniej znanymi (ale równie ciekawymi) zakątkami. Oprócz tego na studentów czekają wizyty w muzeach i na wystawach, wycieczki z przewodnikami, konkursy z nagrodami oraz wiele innych. Te dwa dni są też szansą na nawiązanie kontaktów, poznanie rówieśników i starszych kolegów. Jest to dobra opcja dla tych, którzy chcą poznać najciekawsze obiekty gastronomiczne w okolicy, a także bawić się we wspólnym gronie w jednym z warszawskich klubów.

Koszt biletu to 15 zł – za taką symboliczną kwotę możesz w niepowtarzalny sposób rozpocząć swoją akademicką podróż!

Bilety są do nabycia na antresoli budynku G Szkoły Głównej Handlowej do biura Samorządu Studentów SGH codziennie do godziny 17:00.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę