Nasz profile

Co znajduje się ZA SCENĄ festiwali muzycznych? Debata o ekotrendach

Aktualności

Co znajduje się ZA SCENĄ festiwali muzycznych? Debata o ekotrendach

Co znajduje się ZA SCENĄ festiwali muzycznych? Debata o ekotrendach

Czy festiwal muzyczny można zorganizować w duchu less waste i zero waste bez ponoszenia wysokich kosztów? Jak zminimalizować tony odpadków produkowane przez publiczność liczoną w tysiącach? O tym, jak radzą sobie z wyzwaniami dotyczącymi organizacji zrównoważonego wydarzenia opowiedzą: Karolina Wanat z OFF Festival, Piotr Orlicz-Rabiega z Audioriver Festival, Anna Pruszyńska z Olsztyn Green Festival oraz Anna Orzech z Pol’and’Rock Festival. Spotkanie, które odbędzie się 7 listopada o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej przy ul. Długi Targ 39/40, poprowadzi Krzysztof Tragarz z NOIZZ.pl.

 ZA___SCENĄ to cykl debat dotyczących organizacji festiwali muzycznych. Wśród gości znajdują się eksperci i twórcy największych wydarzeń w Polsce. Każde ze spotkań dotyczyć będzie innego wyzwania stojącego przed organizatorami: ekotrendów, pracy z publicznością w różnym wieku czy prezentacji projektów społecznych i NGO podczas imprezy.

– Pierwsze spotkanie dotyczy świadomości ekologicznej oraz rozwiązań, które wprowadzają organizatorzy dużych wydarzeń muzycznych. Porozmawiamy o festiwalowych ekotrendach, dobrych praktykach i sposobach na to, by imprezy masowe przestały produkować tony śmieci – mówią Agnieszka Wojkowska i Halina Grabowska z Instytutu Kultury Miejskiej.

Goście ZA___SCENĄ. Ekotrendy na festiwalach muzycznych: Karolina Wanat – OFF Festival, Piotr Orlicz-Rabiega – Audioriver Festival, Anna Pruszyńska – Olsztyn Green Festival, Anna Orzech – Pol’and’Rock Festival. Prowadzenie: Krzysztof Tragarz – NOIZZ.pl.

Data: 7 listopada, godz. 18.00

Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, ul Długi Targ 39/40

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1141447016049521/

Koordynacja: Agnieszka Wojkowska, Halina Grabowska

Harmonogram ZA___SCENĄ
12 grudnia, godz. 18.00. Międzypokoleniowość na festiwalach. Budowanie publiczności przez akcje promocyjne dla dzieci i seniorów.
16 stycznia, godz. 18.00. Festiwal jako przestrzeń do dyskusji, prezentacji działań NGO, fundacji oraz projektów społecznych

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę