Nasz profile

Dobrze jest… być sobą. Spotkanie z Bovską

Aktualności

Dobrze jest… być sobą. Spotkanie z Bovską

Dobrze jest… być sobą. Spotkanie z Bovską

Jak żyć w zgodzie ze sobą i robić to, co się kocha? W ramach cyklu Politechnika Otwarta odbyło się spotkanie z Bovską – wokalistką, autorką albumów „Kaktus”, „Pysk” oraz „Kęsy”, nominowaną w 2016 r. do MTV Europe Music Award w kategorii Najlepszy polski wykonawca, a w 2017 r. do Fryderyków w kategorii Fonograficzny debiut roku.

Gośćmi spotkań z cyklu „Dobrze jest…” są znani artyści, dziennikarze, sportowcy – pasjonaci, którzy opowiadają o sobie, o swoich wyborach i sposobach na życie. Dotychczas wystąpili dziennikarz Jacek Tacik oraz himalaistka Kinga Baranowska.

•••

Organizatorzy:
Górka – Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Politechnika Otwarta

Patronat honorowy:
Dominikanie Gdańsk

Patronat medialny:
płyń Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę