Nasz profile

Dziennik Noel powieść Evansa na zimę

Aktualności

Dziennik Noel powieść Evansa na zimę

Dziennik Noel powieść Evansa na zimę

W szczególnym, przedświątecznym czasie przedstawiamy wyjątkowy prezent dla polskich czytelników – najbardziej osobistą i autobiograficzną powieść Richarda Paula Evansa.

Dziennik Noel, który ukaże się już 27 listopada, to historia Jacoba Churchera, sławnego i uwielbianego pisarza. Po śmierci matki Jacob powraca domu rodzinnego, by zmierzyć się z bolesnymi wspomnieniami i rozliczyć z przeszłością, którą przez dziesięciolecia ukrywał przed światem.

Czy odnajdzie ukojenie w podróży do własnej przeszłości?

Czy uda mu się odkryć tajemnicę kobiety, która nawiedza go w snach?

Oraz czy uwierzy w istnienie prawdziwej miłości?

Sam autor tak opisuje swoją najnowszą powieść:

„W żadnym utworze nie wykorzystałem tak wielu osobistych doświadczeń, jak w Dzienniku Noel. W moim życiu też pojawiła się Noel i spotkałem ludzi, którzy pomogli mi wygoić emocjonalne rany i siniaki. Jestem im wszystkim wdzięczny”.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę