Nasz profile

7. edycja PR Camp – PRoject your way to success!

Aktualności

7. edycja PR Camp – PRoject your way to success!

7. edycja PR Camp – PRoject your way to success!

W dniach 13-15 grudnia 2019 roku w Krakowie już po raz siódmy będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków czyli PR Camp. Projekt ten to nic innego, jak trzy dni certyfikowanych szkoleń z zakresu public relations oraz marketingu. Uczestnicy z całej Polski będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę, dzięki warsztatom oraz prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.

Co roku, program merytoryczny wydarzenia jest dostosowany do trendów, które obecnie panują na rynku nowych mediów, tak aby każdy uczestnik zdobytą wiedzę, podczas warsztatów mógł od razu wcielić w życie. Influencer marketing, podstawy UX, emocje w reklamie, copywriting czy wordpress to tylko kilka z tematów szkoleń, które pojawią się w harmonogramie tegorocznej edycji PR Campa. Należy zaznaczyć, że szkolenie skierowane do wszystkich miłośników PR-u i marketingu – nie ważne czy prowadzisz bloga, pracujesz w agencji reklamowej czy po prostu media społecznościowe to twoja pasja. Wystarczy, że wyślesz aplikację ze swoją motywacją za pomocą formularza, który jest zamieszczony w wydarzeniu na Facebook’u, właśnie pod tym linkiem.

Podczas tej edycji, organizatorzy zdecydowali się nieco zmienić formułę projektu. Mianowicie, w programie zostało przygotowane 9 szkoleń, ale  uczestnik będzie mógł wziąć udział w jednym z nich, dwóch, czterech lub we wszystkich. Oznacza to, iż będzie możliwość zakupienia jednego warsztatu lub pakietu np. dwu- lub trzydniowego.

Celem PR Camp’a jest przekazanie uczestnikom, jak najwięcej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny public relations oraz marketingu, spędzając przy tym czas wokół ciekawych ludzi w przyjaznej atmosferze. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz to większą popularnością, przyciągając przy tym wykwalifikowanych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, jak i coraz więcej zmotywowanych uczestników.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na fanpage’u PR Camp, a także na stronie internetowej projektu.

strona WWW: prcamp.aegee-krakow.pl 

Facebook: /PRCamp.AEGEE/

Instagram: /aegee.krakow/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

2 komentarze

1 komentarz

 1. Kama

  13 grudnia 2019 at 12:26

  ciekawa propozycja, mnie głównie interesuje strategia influencingu akurat

  • Katarzyna Michałowska

   16 grudnia 2019 at 18:05

   Kama! dzięki. Jeśli będziesz mogła wziąć udział, to warto! A jeśli mieszkasz bliżej północy, to warto wybrać się na infoShare do Gdańska. Ogromna konferencja technologiczna i dużo praktycznych informacji dla influenserów.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę