Nasz profile

Młodzi z Europy zjeżdżają się do Gdańska! Wyjątkowa szansa dla młodych na spotkanie się z ludźmi biznesu i networking!

Aktualności

Młodzi z Europy zjeżdżają się do Gdańska! Wyjątkowa szansa dla młodych na spotkanie się z ludźmi biznesu i networking!

Młodzi z Europy zjeżdżają się do Gdańska! Wyjątkowa szansa dla młodych na spotkanie się z ludźmi biznesu i networking!

25 stycznia odbędzie w Gdańsku, organizowany przez studentów, European Congress of Youth in Business w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Jest to jednodniowa konferencja gromadząca liderów biznesu, startupowców, freelancerów i przyszłych liderów Europy. Będzie to spotkanie umożliwiające młodzieży nawiązanie znajomości, które zaowocują przyszłym przedsięwzięciom.

European Congress of  Youth in Business jest projektem społecznym, który skupia się na podwyższaniu poziomu edukacji biznesowej w Polskich i Europejskich szkołach. Wydarzenie jest odpowiedzą na rosnący popyt na wydarzenia biznesowe kierowane do młodych, przedsiębiorczych osób, a także zauważalnym wzrostem otwartości młodych ludzi na
zdobywanie wiedzy w tej dziedzinie.

Podczas konferencji będzie można posłuchać Emila Bendera Lasena, współzałożyciela Project Access – organizacji non profit, która bezpłatnie pomaga uczniom szkół średnich w 20 państwach na świecie dostać się na topowe uczelnie jak Oxford, Cambridge, Stanford czy Harvard. Jego działania zostały docenione przez Bill & Melinda Gates Foundation oraz ONZ.

W Gdańsku podczas konferencji pojawią się również finaliści prestiżowego konkursu „Forbes 25 under 25” organizowanego przez McKinsey & Company.

Podczas konferencji usłyszymy również Agnieszkę Wójcik, młodzieżową delegatkę ONZ.

Przewidzianą atrakcją dla uczestników jest wejście na 32 piętro budynku Olivia Star, gdzie sto trzydzieści metrów nad ziemią odbędzie się spotkanie networkingowe z widokiem na Trójmiasto i Zatokę Gdańską.

Projekt European Congress of  Youth in Business został nagrodzony 3 miejscem na międzynarodowej konferencji BeZee za najlepszą inicjatywę edukacyjną i odbędzie się pod patronatem pani prezydent Miasta Gdańsk Aleksandry Dulkiewicz oraz marszałka
województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Klaudia Szabelka, studentka prawa, ekonomii, arabskiego, hiszpańskiego i niemieckiego na Uniwersytecie w Glasgow oraz Łukasz Wicki, student Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Gdańskim.

Nad różnego rodzaju inicjatywami obywatelskimi pracują razem od ponad 5 lat. Na swoim koncie mają liczne nagrody i wyróżnienia. Wierzą, że przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro, dlatego organizacją European Congress of Youth in Business zajęli się od razu, gdy pomysł narodził się w ich głowach.

Więcej informacji: European Congress of Youth in Business

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę