Nasz profile

#CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju

Aktualności

#CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju

#CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju

Czy MASZ TALENT? Czy świadomie go rozwijasz? Czy masz możliwość wykorzystania swoich unikalnych umiejętności w pracy zawodowej? A może jeszcze nie odkryłaś/odkryłeś swoich talentów?  Politechnika Otwarta zaprasza na spotkanie z cyklu #CiekawiNauki, tym razem w wyjątkowej formule dyskusji ekspertów połączonej z występem muzycznym.

Początek roku to dla wielu z nas czas postanowień. Planujemy zdobyć nowe kompetencje zawodowe lub nareszcie znaleźć czas na rozwój swoich talentów i zainteresowań: sportowych, artystycznych, naukowych i innych.

Przyjdź na spotkanie #CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju i przekonaj się, że talent można odkryć i warto rozwijać w każdym wieku. Odpowiemy na pytania, jak odkrywać osobiste talenty, dlaczego tak ważne jest ich doskonalenie oraz jakie są psychologiczne pułapki talentu. Opowiemy, jakie pomysły na „wyławianie” talentów i wspieranie ich rozwoju mają nowoczesne przedsiębiorstwa. Pokażemy wyniki badań naukowych, które wskazują na źródła talentów i znaczenie pracy nad talentem.

Pokażemy wyniki badań naukowych, które wskazują na źródła talentów i znaczenie pracy nad talentem

Politechnika Otwarta zaprasza wszystkie osoby, dla których ważne jest, by rozwijać swoje talenty, a w szczególności:

  • Młodzież licealną i studentów – osoby wchodzące w dorosłość i zastanawiające się, czy i jak mogą wykorzystać swoje talenty w przyszłym życiu zawodowym
  • Rodziców pragnących wspierać swoje dzieci w rozwijaniu talentów
  • Osoby poszukujące satysfakcji i możliwości rozwoju w życiu zawodowym
  • Osoby poszukujące swoich talentów i zainteresowań, które mogłyby realizować „po godzinach”
  • Osoby które zakończyły już karierę zawodową i nareszcie mają czas na rozwijanie swoich talentów lub poszukują ciekawego zajęcia.

O talentach opowiedzą: dr Beata Krawczyk-Bryłka (Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii) – z punktu widzenia psychologii i nauk o zarządzaniu oraz Ewa Szczepkowska (Jeppesen) – z perspektywy międzynarodowego przedsiębiorstwa.

Swoje talenty zaprezentuje na żywo zespół White Chocolate Trio – trójka młodych artystów, którzy na co dzień pracują w różnorodnych branżach, a po godzinach grają i śpiewają na scenie. Marta Raźniaczyk, Krzysztof Basiński i Marek Grącki opowiedzą również, kiedy odkryli w sobie talent, jak godzą występy z pracą i życiem osobistym oraz co im daje wspólne granie.

#CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju

Kiedy? 31 stycznia (piątek), godz. 18.00

Gdzie? Politechnika Gdańska, Gmach Główny, Dziedziniec Heweliusza

Wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona.

REJESTRACJAhttps://bilety.pg.edu.pl/event/ciekawinauki-masz-talent/

Wstęp na wydarzenie możliwy jest po okazaniu biletu: wydrukoawnego bądź na ekranie urządzenia mobilnego.

Wydarzenie na Facebooku

Organizator: Politechnika Otwarta

Partnerzy: Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki GdańskiejSamorząd Studentów Politechniki Gdańskiej

Patronat medialny: nasz magazyn Pod Prąd

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Aktualności

Na górę