Nasz profile

Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości – online

Patronaty

Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości – online

Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości – online

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości to ogólnopolski konkurs skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, który organizowany jest przez członków Studenckiego Forum Business Center Club. Tegoroczna, XVI już, edycja konkursu zostanie w całości przeprowadzona w formie online.

Celem projektu jest pogłębienie wiedzy młodzieży ze środowiska biznesowego, a także wyposażenie ich w podstawową wiedzę menedżerską i umiejętności przedsiębiorcze.

Podczas każdej edycji uczestnicy mają okazję brać udział w warsztatach czy ciekawych prelekcjach prowadzonych przez znane osoby, ale także zdobywać nową wiedzę i kształtować swoją przedsiębiorczą postawę.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić 3-osobową drużynę, przed którą czekają 2 etapy. W swoich drużynach uczniowie rozwiązują przygotowany Case Study, tzw. rozwiązanie problemu, przed jakim stoją przedsiębiorcy w realiach biznesowych. Dzięki temu licealiści mogą poczuć się jak właściciele firm lub menedżerowie.

– Etap I (online) trwa od 12-26 marca 2021 r.,

– Etap II (finał ogólnopolski) odbędzie się 17 kwietnia 2021 r., gdzie zmierzy się 20 najlepszych drużyn z całej Polski.

Wygrywa ta drużyna, która wykaże się kreatywnością oraz umiejętnością efektywnego wykorzystania zdobytej wiedzy ekonomicznej i przedstawi najlepsze rozwiązanie.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę