Nasz profile

XXIII Inżynierskie Targi Pracy online!

Patronaty

XXIII Inżynierskie Targi Pracy online!

XXIII Inżynierskie Targi Pracy online!

Już 10 marca rusza XXIII edycja największych Inżynierskich Targów Pracy w Małopolsce, organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. W tym roku, w trosce o zdrowie uczestników i prelegentów, wydarzenie będzie przeprowadzone w formie online.

Inżynierskie Targi Pracy od 23 lat otwierają studentom z branży technicznej drzwi do nowych możliwości zawodowych. W tym roku na wydarzeniu obecnych będzie ponad 15 firm oferujących zatrudnienie, ciekawe staże oraz praktyki. Jest to jedyna taka okazja, aby osobiście poznać pracodawcę i uzyskać odpowiedzi na pytania odnośnie systemu rekrutacyjnego. Uczestnictwo w wydarzeniu jak każdego roku jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

W czasie targów każdy uczestnik zdobędzie okazję dowiedzenia się z pierwszej ręki jak pandemia zmieniła proces rekrutacji oraz zapotrzebowanie na pracowników. Możliwość zapisu na indywidualną rozmowę ułatwi kontakt z przedstawicielem firmy, która wyjątkowo nas interesuje. Ponadto każda z obecnych na Targach firm będzie prowadziła pokój otwarty z ogólnodostępnym czatem, za pośrednictwem którego odpowie na każde nurtujące pytanie. Przedstawiciele BEST-u również będą mieli swój kanał, na którym będzie się można dowiedzieć czegoś więcej o organizacji.

Oprócz rozmów z pracodawcami każdy uczestnik będzie miał okazję do rozwoju podczas stremowanych na stronie oraz Facebookowym profilu prelekcji, w czasie których specjaliści z wybranych dziedzin podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy mają także możliwość przekazania swojego CV wystawcom za pomocą bazy, a w trakcie wydarzenia będą też mieli możliwość skonsultowania swojego CV ze specjalistami.

Board of European Students of Technology jest apolityczną organizacją non-profit działającą przy uczelniach technicznych w całej Europie na rzecz zrzeszania studentów oraz poszerzania ich wiedzy. Organizator wydarzenia, BEST AGH Kraków, istnieje już ponad 25 lat przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Oprócz Inżynierskich Targów Pracy organizuje m. in. hackathon BITEhack, międzynarodowy program Kursów Naukowych oraz konkurs inżynierski EBEC, w którym co roku mierzą się studenci z całej Europy.

Więcej www.itp.BEST.krakow.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę