Nasz profile

CODE{sun}DAY – 26 edycja warsztatów

Patronaty

CODE{sun}DAY – 26 edycja warsztatów

CODE{sun}DAY – 26 edycja warsztatów

CODE{sun}DAY 26

Kiedy:                  21 marca 2021 r.

Gdzie:                  Online

Koszt:                  30 zł za cały dzień

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/codesunday26/

Organizator:      Fundacja CODE:ME

W ostatnim czasie branżą, która nieprzerwanie się rozwija i nazywana jest branżą przyszłości – jest IT. Programowanie staje się coraz bardziej popularne wśród każdej grupy wiekowej, wiąże się to też z tym, że większość programistów/ek lubi swoją pracę, a czy może być coś lepszego niż wiązanie przyjemnego z pożytecznym? Jednak jak wejść do branży IT, od czego zacząć, czy każdy może zostać programistą?

Pytań jest wiele, a najlepszą odpowiedzią na nie jest praktyka. W tym zdecydowanie może pomóc CODE{sun}DAY, czyli niedzielne warsztaty programowania kierowane dla osób, które nie miały jeszcze żadnej styczności z kodowaniem, a chciałyby sprawdzić, czy to coś dla nich.

CODE{sun}DAY jest organizowane przez Fundację CODE:ME, która od ponad 5  lat wspiera zarówno osoby początkujące i rozpoczynające swoją przygodę z programowaniem i testowaniem, a także te bardziej zaawansowane chcące rozwijać swoje umiejętności czerpiąc wiedzę od wieloletnich praktyków.

– Bardzo często od osób zainteresowanych kursami i przebranżowieniem się otrzymuję pytanie „czy programowanie jest dla mnie? Jaki język wybrać?”. Zawsze wtedy zapraszam na nasze warsztaty, bo to świetna okazja, by pod okiem trenera napisać swoje pierwsze linijki kodu i wymienić się doświadczeniem zarówno z mentorem, jak i resztą grupy, która ma podobne rozterki” – mówi Karolina Best koordynatorka CODE{sun}DAY.

Podczas zbliżającej się edycji aż 30 osób będzie miało okazję spróbować swoich sił podczas warsztatów z technologii mongo DB, podczas której uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć i zarządzać nierelacyjnymi bazami danych, lub warsztatów z najpopularniejszej metodyki pracy deweloperów Scurm.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę