Nasz profile

Event kobiet z branży IT poświęcony Java: Women TechStyle Online #5

Patronaty

Event kobiet z branży IT poświęcony Java: Women TechStyle Online #5

Event kobiet z branży IT poświęcony Java: Women TechStyle Online #5

Zapraszamy wzięcia udział w kolejnej już edycji wydarzenia Women TechStyle Online #5, przeznaczonej dla kobiety w polskiej branży IT i nowych technologii. Panowie są również bardzo mile widziani. Wydarzenie online odbędzie się 22 marca  2021 roku o godzinie 18:30.

Głównym jego cele  jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/womentechstyle5/ 

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: Clean Code – O czym należy pamiętać, żeby zachować dobre praktyki programistyczne. Teoria i praktyka na przykładzie Javy. – Karolina Rudzka

➡ Q&A – Pytania do prelegentki

Opis prelegentki:
+ Karolina Rudzka (Software Engineer I, Jamf)

Nazywam się Karolina Rudzka i pracuje w Jamfie jako Software Engineer. Piszę w Javie. Był to jeden z pierwszych języków programowania z którym się zetknęłam i spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłam związać z nim swoją przyszłość. Staram się nieustannie rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Wykorzystuję pojawiające się możliwości, dzięki czemu zdarzyło mi się już być trenerem programowania a teraz biorę udział w tejże konferencji – po prostu – lubię dzielić się wiedzą.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę