Nasz profile

Lubelskie Dni Informatyki zapraszają pod koniec maja

Patronaty

Lubelskie Dni Informatyki zapraszają pod koniec maja

Lubelskie Dni Informatyki zapraszają pod koniec maja

Lubelskie Dni Informatyki to największa bezpłatna konferencja informatyczna na Lubelszczyźnie. Organizowana jest przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków KUL działające przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Wydarzenie to skierowane jest do pracowników branży IT, środowisk akademickich oraz fascynatów nowych technologii.

Ścieżki tematyczne to nowość podczas XIII edycji LDI – dostosowując się specjalnie do Państwa oczekiwań oferujemy 5 głównych ścieżek tematycznych warsztatów.
Skupimy się na prężnie rozwijającej technologii Big Data. Dla osób chcących spróbować swoich sił w programowaniu przygotowaliśmy ścieżkę front-end’u oraz back-end’u, czyli coś dla każdego web developera. Ścieżka Quality Assurance dedykowana jest dla osób powiązanych z obszarem zapewnienia jakości i niezawodności oprogramowania. Rozwój technologii to nie tylko korzyści, ale także zagrożenia. Ścieżka bezpieczeństwa w IT, to między innymi zadania związane z ochroną systemów przed cyberprzestępcami. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji związanych tematycznie z warsztatami.

Główną ideą, która przyświeca organizatorom LDI jest poszerzanie wiedzy z zakresu innowacyjnych rozwiązań technicznych i informatycznych oraz najnowocześniejszych języków programowania. Tego typu wydarzenie jest również świetną okazją do nawiązania nowych znajomości, integracji oraz wymiany własnych doświadczeń z innymi pasjonatami IT. Z kolei dla osób szukających pracy w sektorze IT, to doskonała szansa na rozmowę z przedstawicielami firm IT z Lublina i nie tylko. Opowiedzą Wam o funkcjonowaniu firmy i przedstawią swoją ofertę.

W trakcie trwania wydarzenia nie zabraknie również wielu konkursów tematycznych z cennymi nagrodami.

Wykłady i zajęcia warsztatowe poszerzające umiejętności programistyczne i techniczne poprowadzą wybitni specjaliści z zakresu IT, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne.

Lubelskie Dni Informatyki to bezpłatna konferencja IT organizowana od 2007 roku przez grupę KUL.NET oraz KNI KUL. Wydarzenie to zdążyło już na stałe wpisać się do kalendarza imprez technologicznych nie tylko we wschodniej Polsce. Z roku na rok w konferencji bierze udział coraz większa liczba osób zainteresowanych informatyką, pragnących rozszerzać swoje horyzonty. Udział w konferencji jest także wspaniałą okazją do zapoznania się z rynkiem pracy.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę