Nasz profile

Ogólnopolski konkursu Akademii Analiz

Patronaty

Ogólnopolski konkursu Akademii Analiz

Ogólnopolski konkursu Akademii Analiz

Do jutra (22 kwietnia) zaczynają się zapisy do ogólnopolskiego konkursu Akademii Analiz, którego celem jest promocja wiedzy na temat rynków kapitałowych. Przeznaczony jest on dla wszystkich studentów chcących zmierzyć się z codziennymi zadaniami analityka rynkowego.

Podczas trwania konkursu na przestrzeni 6 – ciu tygodni uczestnicy zmierzą się z dwoma zadaniami w dwóch rundach w walce o tytuł Mistrza Analiz! Akademia Analiz odbywa się corocznie od 2016 r., nieprzerwanie z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji Kapitałowych PROFIT działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Jednakże w tym konkursie każdy zyskuje – wiedzę przekazaną przez profesjonalistów na specjalnie w tym celu zorganizowanych wykładach i możliwość jej wykorzystania w praktycznych zadaniach konkursowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na profilu facebookowym Akademii Analiz:

https://www.facebook.com/akademiaanaliz

i na stronie konkursu

https://akademiaanaliz.sknprofit.pl

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę