Nasz profile

„Cyklopedia” – ilustrowany przewodnik po rowerowym świecie

Książki

„Cyklopedia” – ilustrowany przewodnik po rowerowym świecie

„Cyklopedia” – ilustrowany przewodnik po rowerowym świecie

Cyklopedia. Wszystko, co musisz wiedzieć o jeździe rowerem to ilustrowany przewodnik dla wszystkich wkręconych w jazdę na rowerze.

Jakie wyścigi rowerowe organizuje się pod osłoną nocy i dlaczego są nielegalne?

Które rowery mogłyby przejść testy kosmiczne NASA?

O co dokładnie chodzi z bike fittingiem?

Która z piętnastu tras EuroVelo zasługuje na szczególną uwagę?

Jaki rower trzymali w sypialni John Lennon i Yoko Ono?

Johan Tell – wielokrotnie nagradzany szwedzki pisarz i pasjonat kolarstwa zabiera czytelnika w podróż od fabryki Bianchi w Mediolanie, przez ulice Nowego Jorku w poszukiwaniu początków mody na ostre koło i kawiarnie rowerowe w Barcelonie, aż do Flandrii, by zbadać, jak śliski może być zroszony deszczem bruk.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę