Nasz profile

Oswoić konflikt, spacer miłosny i romantyczne MuraLove na gdańskiej Zaspie – Tydzień Małżeństwa

Patronaty

Oswoić konflikt, spacer miłosny i romantyczne MuraLove na gdańskiej Zaspie – Tydzień Małżeństwa

Oswoić konflikt, spacer miłosny i romantyczne MuraLove na gdańskiej Zaspie – Tydzień Małżeństwa

Od siódmego do czternastego lutego odbywa się Tydzień Małżeństwa. Z tej okazji FamilyLife Polska organizuje spotkanie z Magdaleną i Wiesławem Grabowskimi, by oswoić konflikt małżeński . Następnie zaprasza na romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie, pod hasłem „MuraLove”. A przez cały tydzień zachęca do odbycia spaceru miłosnego z aplikacją guideU. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, obowiązują zapisy.

W sobotę, 11 lutego o 16:00 odbędzie się w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej i Przedszkolu Montessori na Przymorzu w Gdańsku (ul. Jagiellońska 5a – nowy budynek) spotkanie z Magdaleną i Wiesławem Grabowskimi pt.: Oswoić konflikt – skąd nasze spory i jak sobie z nimi radzić? 

Wstęp jest darmowy, obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/tydzienmalzenstwagdansk/

Magdalena i Wiesław Grabowscy (44 lata stażu małżeńskiego, ośmioro wnucząt), przybliżą temat konfliktów małżeńskich, które wcale nie muszą być dramatem. Uczestnicy spotkania odkryją przyczyny wrzenia w małżeństwie,  ale również w swobodnej atmosferze zastanowią się nad sposobami rozwiązywania konfliktów. Podczas spotkania pary otrzymają porcję profesjonalnej wiedzy, o tym jak wyciągać wnioski z różnicy zdań, a wszystko po to, by żyło się łatwiej, milej i sympatyczniej.

W niedzielę 12 lutego o 12:00 odbędzie się romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie. W specjalnie przygotowanej na ten dzień trasie poprowadzi nas przewodniczka Katarzyna MichałowskaW ramach Tygodnia Małżeństwa świętujemy bliskość w relacjach i wędrujemy podziwiając MuraLove bogactwo Zaspy.

Start w niedzielę 12.02.2023 o 12:00 spod GAK Plama, ul. Pilotów 11.

Wstęp jest darmowy, obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/muralove/ 

Podczas trwania Tygodnia Małżeństwa będzie dostępna bezpłatna randka z aplikacją guideU pt.: „Miłosny spacer po Gdańsku”.

Należy pobrać spacer z aplikacji guideU i wyruszyć miłosnymi zakątkami Gdańska, słuchając ciekawych opowieści, a przy okazji rozmawiając ze sobą.

Podczas spaceru, przewodnicy – Kasia i Maciej, starają się zachęcić do inspirującej konwersacji. Pary mają okazję porozmawiać na temat swego związku, zrealizować różne zadania, a przez to przeżyć nieszablonową randkę.

Spacer jest dostępny bezpłatnie podczas Tygodnia Małżeństwa od 7 do 14 lutego. By go zrealizować, należy pobrać aplikację mobilną guideU i skorzystać z Miłosnego spaceru po Gdańsku: https://www.guideu.at/ Jeśli masz Androida i chcesz skorzystać bez opłat z tej randki, napisz do nas na adres FamilyLifePolska@gmail.com – otrzymasz od nas kod na bezpłatne korzystanie ze spaceru.

Tydzień Małżeństwa to sympatyczna i atrakcyjna forma tworzenia społecznej tradycji celebrowania związku małżeńskiego.

Nieprzypadkowo w czasie poprzedzającym najpopularniejsze na świecie święto zakochanych – walentynki. Liczba i różnorodność wydarzeń towarzyszących tej kampanii sprawiają, że możemy mówić o radosnym festiwalu małżeństwa.

Strona FamilyLife Polska

Wydarzenia na FB:

OSWOIĆ KONFLIKT – spotkanie dla małżeństw i narzeczonych

MuraLove – romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie

Strona Tygodnia Małżeństwa: https://www.tydzienmalzenstwa.pl/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę