Nasz profile

Koncert Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej

Trójmiasto

Koncert Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej

Koncert Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej

Koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej odbędzie się w najbliższą niedzielę, 7 stycznia o godz. 19.00 sali wielofunkcyjnej – Oblackiego Centrum Edukacji i Kultury.

www.elzbietanska.pl

Wystąpią:

Gdyńska Orkiestra Symfoniczna

Ewelina Wojciechowska – sopran

W programie:

Najpiękniejsze kolędy oraz świąteczne utwory w wyjątkowych aranżacjach.

Gdyńska Orkiestra Symfoniczna to orkiestra społeczna, z 77 letnią historią, działająca w formie Stowarzyszenia.

Misją Stowarzyszenia jest propagowanie kultury muzycznej wśród mieszkańców  Trójmiasta i okolic. Zespół zrzesza pasjonatów muzyki w różnym wieku oraz z różnym wykształceniem muzycznym, stwarzając możliwość gry na danym instrumencie osobom, które nie zajmują się tym zawodowo.

Od  2019 roku, prezeskami Stowarzyszenia są Tamara Zielińska-Żak i Renata Kaliszczak.

Wstęp wolny

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę