Nasz profile

Leć do Brazylii z PG – posłuchaj podróżników

Trójmiasto

Leć do Brazylii z PG – posłuchaj podróżników

Leć do Brazylii z PG – posłuchaj podróżników

25 stycznia (czwartek) o godzinie 16:00 odbędzie się w AK PG Kwadratowa spotkanie z podróżnikami – Tonym Kososkim i Tytusem Chmielewskim.

Karnawał trwa w najlepsze. Leć do Brazylii z Politechniką Gdańską, a przy okazji odwiedź inne kraje Ameryki Południowej.

w AK PG Kwadratowa odbędzie się spotkanie edukacyjne z Tonym Kosowskim – podróżnikiem i pisarzem, absolwentem Mechatroniki, i Tytusem Chmielewskim – studentem Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska, laureatem konkursu WILiŚ ADVENTURE 2023, który przejechał 1200km wzdłuż wybrzeża Brazylii.

Wśród dodatkowych atrakcji: pokaz capoeiry w wykonaniu członków KS Capoeira Camangula Gdańsk oraz prezentacja możliwości wyjazdowych dla studentów Politechniki Gdańskiej przygotowana przez Dział Współpracy Międzynarodowej PG.

Do tego muzyka w gorącym rytmie samby, zimne napoje oraz zabawa.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/358363283590853

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę