Nasz profile

Pojutrze Głębia Spojrzenia

Patronaty

Pojutrze Głębia Spojrzenia

Pojutrze Głębia Spojrzenia

Ósmego maja (środa) w Krakowie, w restauracji Hevre, o 19:00 odbędzie się wernisaż, na którym będziecie mogli obejrzeć fotografie zgłoszone do konkursu Głębia Spojrzenia.

Dodatkowo jako pierwsi dowiecie się, kim są zwycięzcy konkursu.
Wstęp wolny.

Dlaczego warto przyjść?

Jako pierwsi dowiecie się, kto został laureatem naszego konkursu! Również będziecie mieli okazję podziwiać ich niesamowite zdjęcia, którym jurorzy oddali swoje głosy!
Przyjdźcie, aby spędzić niezapomniany wieczór w gronie pasjonatów sztuki i ciekawych ludzi. Wstęp jest bezpłatny, więc nie wahajcie się dołączyć do naszego wyjątkowego spotkania.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę