Nasz profile

Warsztaty filmowe w warszawskim Rakowcu

Aktualności

Warsztaty filmowe w warszawskim Rakowcu

Warsztaty filmowe w warszawskim Rakowcu

Pod hasłem Nakręć z nami swój pierwszy film! Ośrodek Kultury Ochoty organizuje całoroczne warsztaty filmowe z filmu dokumentalnego. Warsztaty będą się odbywać w Domu Kultury Rakowiec w Warszawie już od połowy września. Warsztaty są jednocześnie kursem przygotowawczym do szkół filmowych oraz okazją do zrealizowania swojego pierwszego dokumentu. Zapisy trwają do 10 września.

W ramach nauki pozna się tajniki pisania scenariuszy filmów dokumentalnych, sposoby poszukiwania bohaterów i sztukę rozmowy z nimi. Warsztaty skierowane są do licealistów – przyszłych reżyserów i pasjonatów kina. Podczas zajęć uczestnicy będa mieli okazję zobaczyć wiele najlepszych filmów dokumentalnych. Z pomocą prowadzącego uczestnicy zrealizują także swój pierwszy film. Warsztaty poprowadzi Marcin Bortkiewicz, absolwent Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, twórca Portretu z Pamięci prezentowanego na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

Kamila Kuchta

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę