Nasz profile

Ranking punktów kserograficznych w Warszawie

Aktualności

Ranking punktów kserograficznych w Warszawie

Ranking punktów kserograficznych w Warszawie

Podobno wszyscy studenci to jedna, wielka rodzina. Ale mówią tak tylko ci, co się nie znają. Jeżeli chcesz przeżyć na studiach musisz znać odpowiednie osoby i miejsca.

Każdemu studentowi, szczególnie świeżemu, znana jest sytuacja oczekiwania w niekończącej się kolejce do punktu ksero. Gdy po długim oczekiwaniu już prawie jesteś na miejscu, do okienka podchodzi starszy kolega z pękiem dokumentów i mówi: Panie Krzysiu poproszę to dwa razy, wpadnę za pół godziny. Takie uprawnienia mają tylko wykładowcy i właśnie niektórzy studenci. Chcesz do nich dołączyć? Taki prestiż buduje się z czasem, ale już dzisiaj możesz korzystać z punktów ksero, z których korzystają tylko najlepsi. Aby pomóc tobie w ocenie każdej z lokalizacji przygotowaliśmy krótki ranking punktów kserograficznych. Kryteria oceny są następujące: łatwość dojazdu, czas obsługi, zakres usług i ceny, a skala oceny od 1 do 5. Zaczynamy.

Numer 5
Lokalizacja: 1
Zakres usług:1
Czas obsługi: 4
Ceny: 5

Samoobsługowe ksero w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Dokładne położenie: pierwsze piętro. Poza wyjątkowo niską ceną i łatwym dostępem trudno wymienić inne zalety. Jest to chętnie odwiedzane miejsce przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego, którzy przy okazji mogą nawiązać nowe znajomości. Gdyby nie lokalizacja BUWu, do którego trudno dojechać, byłoby to miejsce idealne.

Numer 4
Lokalizacja: 5
Zakres usług:5
Czas obsługi: 4
Ceny: 3

Drukarnie24h na Al. Solidarności 83/89 to punkt dla szczególnie wymagających. Można zamówić tutaj koperty z nadrukiem, wizytówki lub teczki ofertowe. Nic dziwnego, że członkowie kół naukowych i aktywiści są tutaj wyjątkowo częstymi gośćmi. Zlecenia obsługiwane są 24h na dobę co daje dodatkowy komfort.

Numer 3
Lokalizacja: 5
Zakres usług:3
Czas obsługi: 3
Ceny: 5

Centrumdruku24h na ul. Nowowiejskiej 5 to miejsce, dla osób szukających najniższych cen. Ksero strony za 6 groszy to faktycznie okazja jakich mało. Dogodna lokalizacja sprawia, że jest to miejsce chętnie odwiedzane przez studentów ze wszystkich uczelni. Czasami sprawia to trudności z szybką realizacją zleceń, ale za to można spędzić czas w miłym towarzystwie. Warto wspomnieć, że jest to jedyne ksero otworzone przez studentów z myślą o studentach.

Numer 2
Lokalizacja: 5
Zakres usług: 5
Czas obsługi: 3
Ceny: 2

Topcan na ul. Śniadeckich 20 tuż obok Politechniki Warszawskiej zasługuje na szczególne wyróżnienia. Poza kserowaniem dokumentów można wykonać w tym miejscu dosłownie wszystko: od bilbordów po naklejki na samochód. Topcan jest otoczony tanimi barami i restauracjami typu Fast-food więc, jest to ulubione miejsce studentów, którzy podczas kserowania, mają ochotę zjeść smaczny i niedrogi obiad.

Numer 1
Lokalizacja: 5
Zakres usług: 3
Czas obsługi: 4
Ceny: 4

Fabryka kopii to zdecydowanie najlepsze miejsce do powielania materiałów. Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum miasta przy Rondzie ONZ, dokładnie przy ulicy Śliskiej 10. Może ceny dla początkującego użytkownika nie są najniższe, ale dzięki programowi lojalnościowemu z czasem można korzystać z usług za grosze. Z racji, że jest to dość popularne miejsce można spotkać tu wiele ciekawych osób. Ale spokojnie, o kolejkach nie ma mowy. Wystarczy zostawić materiały i umówić się na odbiór.

Tomasz Zdunek

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

2 komentarze

1 komentarz

 1. Alisha

  7 listopada 2018 at 14:44

  Super artykuł!

  • Katarzyna Michałowska

   9 listopada 2018 at 10:50

   Mam nadzieję, że jest jeszcze aktualny. Bo ranking wykonany już dawno.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę