Nasz profile

Hobbit, wkrótce druga część!

Aktualności

Hobbit, wkrótce druga część!

Hobbit, wkrótce druga część!

Drugą część adaptacji słynnego dzieła J.R.R. Tolkiena, Hobbit. Pustkowie Smauga, będzie można obejrzeć na pokazach przedpremierowych w kinach w całej Polsce już od 25 grudnia, pierwszego dnia świąt. Akcja filmu toczy się 60 lat przed zdarzeniami z Władcy pierścieni. Bilbo Baggins, wraz z czarodziejem Gandalfem oraz kompanią krasnoludów dociera do Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Drużynie zagrażają także zabójczy orkowie i okrutne gobliny.

Premiera filmu Hobbit. Pustkowie Smauga w polskich kinach od 27 grudnia. Wówczas przekonamy się, czy druga część jest lepsza od pierwszej, a tymczasem poniżej prezentujemy fotosy z filmu.

 • Reżyseria: Peter Jackson
 • Scenariusz: Guillermo del Toro, Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens
 • Muzyka: Howard Shore
 • Zdjęcia: Andrew Lesnie
 • Obsada:
  Ian McKellen – Gandalf Szary,
  Martin Freeman – Bilbo Baggins,
  Richard Armitage – Thorin Dębowa Tarcza,
  Orlando Bloom – Legolas,
  Cate Blanchett – Galadriela.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę