Nasz profile

Konkurs Talent za Talent

Aktualności

Konkurs Talent za Talent

Konkurs Talent za Talent

Maturzysto! Potrafisz przejmować inicjatywę, przewodzić grupą, zespołem? Lubisz poznawać ciekawych ludzi? A może pragniesz doświadczać czegoś nowego? Studenckie Stowarzyszenie Cognitis już po raz piąty organizuje ogólnopolski konkurs “Talent za Talent” dla maturzystów, którym zależy na działaniu i rozwoju. Jeśli uważasz siebie za osobę mającą cechy lidera – ten konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

„Talent za Talent” poszukuje pośród maturzystów osoby cechujące się dojrzałością, odpowiedzialnością oraz aktywnością społeczną i naukową. Mogą one wykazać się w konkursie dotychczasowymi dokonaniami, a ponadto zdobyć kolejne doświadczenia: rozwiązując case study, biorąc udział w assessment center oraz wykonując prezentację publiczną o swojej wizji przywództwa. Nieoceniony jest też fakt poznania innych uczestników z równie interesującymi dokonaniami.

Na najlepszych zaś czekają nagrody rzeczowe (tablet Sony Xperia Z, e-czytnik Kindle 5, iPod shuffle), a także innowacyjne kursy językowe oraz warsztaty rozwijające umiejętności miękkie. Wszelkie szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej oraz na fanpage.

I teraz najważniejsze – nie czekaj na lepszą okazję i zgłoś się już teraz! Okres aplikowania został wydłużony o 3 dni – do 29 marca 2014! Zostało niewiele czasu, aby zyskać szansę przeżycia wyjątkowego doświadczenia. Zgłoś się na www.talentzatalent.pl/rejestracja!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę