Nasz profile

Zatrudnij się w IT

Patronaty

Zatrudnij się w IT

Zatrudnij się w IT

W gdańskim Amber Expo 40 firm z całej Polski przedstawi 19 października ofertę rekrutacyjną na szóstych Targach Pracy IT – Future3. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.

Future 3 pozwala poznać potencjalnych pracodawców i zrobić pierwszych kroki na ścieżce kariery. Wśród wystawców znajdą się takie firmy jak: Dynatrace, LPP, Nordea czy Astek. Organizatorzy przygotowali także cykl wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego (na warsztaty obowiązują zapisy). W Strefie Rozwoju eksperci HR udzielą wskazówek na temat budowania kariery i wygląd CV.

Odbędą się także dwa konkursy z nagrodami. Zawodnicy turnieju kodowania mają rozwiązać zadania o różnej trudności i zebrać jak najwięcej punktów. W konkursie SMS liczyć się będzie szybkość odpowiedzi na pytania.

Organizatorzy przygotowali bezpłatne autobusy w obie strony dla zainteresowanych Future3 z Trójmiasta, z Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia i Koszalina.

Więcej informacji: future3.pl

()

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę