Nasz profile

Uczyń Sukces Stylem Życia

Patronaty

Uczyń Sukces Stylem Życia

Uczyń Sukces Stylem Życia

Jak często powtarzasz, że zaczynasz naukę, pracę, kurs lub treningi „od jutra” zamiast działać od razu?

Konferencja „Uczyń Sukces Stylem Życia”, organizowana przez firmę Young Pros, obejmuje tematykę motywacyjno – biznesową i jest skierowana do osób pragnących osiągnąć sukces poprzez rozwój oraz naukę.
Podczas konferencji wystąpią:
• Mariusz Kędzierski – znany i ceniony na całym świecie artysta bez rąk, mówca motywacyjny
• Krzysztof Liegmann – trener, mówca, przedsiębiorca oraz twórca marki Architekci Umysłu.

Wydarzenie odbędzie się 22 maja na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
Podczas spotkania prelegenci przedstawią sposoby m.in. na to, jak zarządzać czasem, aby być bardziej skutecznym w realizacji codziennych zadań. Mariusz i Krzysztof opowiedzą o tym w oparciu o ich niezwykle inspirujące historie i doświadczenia.
Więcej informacji można znaleźć na stronie Internetowej konferencji:

www.young-pros.com
facebook.com/young.pros.official

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę