Nasz profile

Lubelskie Dni Informatyki

Patronaty

Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki (popularne LDI), gromadzące entuzjastów branży IT, odbędą się po raz jedenasty w sobotę 19 maja w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Wydarzenie przygotowano z myślą o społeczności akademickiej, programistach, specjalistach, a także pasjonatach IT pragnących poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, pomocne na początku kariery.

Udział w konferencji, podobnie jak w poprzednich latach, jest bezpłatny. Organizatorzy nie zostają w tyle z nowościami technologicznymi i proponują dostosowane do nich warsztaty i prelekcje oraz udział inspirujących prelegentów. Jak co roku, można będzie porozmawiać z pracodawcami, którzy poszukują młodych talentów. Otwarta też będzie Giełda Pracy.

Wydarzenie organizują Koło Naukowe Informatyków i Grupa KUL.NET działająca przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Gospodarzem i współorganizatorem wydarzenia jest także Lubelski Park Naukowo­-Technologiczny. – Nie wybraliśmy tego miejsca przypadkiem. Atmosfera, która panuje w Parku, motywuje nie tylko młodych przedsiębiorców czy środowisko akademickie. Odwiedzający już po kilku minutach czuje nowe siły i chęci do działania. Ta energia jest zaraźliwa – mówią przedstawiciele grupy organizującej LDI.

Więcej informacji na stronie LDI.org.pl i na fanpage’u na facebook’u, gdzie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące tematyki wykładów, prelegentów i konkursów.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również
Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę