Nasz profile

Lubelskie Dni Informatyki

Patronaty

Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki (popularne LDI), gromadzące entuzjastów branży IT, odbędą się po raz jedenasty w sobotę 19 maja w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Wydarzenie przygotowano z myślą o społeczności akademickiej, programistach, specjalistach, a także pasjonatach IT pragnących poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, pomocne na początku kariery.

Udział w konferencji, podobnie jak w poprzednich latach, jest bezpłatny. Organizatorzy nie zostają w tyle z nowościami technologicznymi i proponują dostosowane do nich warsztaty i prelekcje oraz udział inspirujących prelegentów. Jak co roku, można będzie porozmawiać z pracodawcami, którzy poszukują młodych talentów. Otwarta też będzie Giełda Pracy.

Wydarzenie organizują Koło Naukowe Informatyków i Grupa KUL.NET działająca przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Gospodarzem i współorganizatorem wydarzenia jest także Lubelski Park Naukowo­-Technologiczny. – Nie wybraliśmy tego miejsca przypadkiem. Atmosfera, która panuje w Parku, motywuje nie tylko młodych przedsiębiorców czy środowisko akademickie. Odwiedzający już po kilku minutach czuje nowe siły i chęci do działania. Ta energia jest zaraźliwa – mówią przedstawiciele grupy organizującej LDI.

Więcej informacji na stronie LDI.org.pl i na fanpage’u na facebook’u, gdzie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące tematyki wykładów, prelegentów i konkursów.

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę