Nasz profile

Czas na lepszą pracę. Targi Pracy Branży IT Future3 w Gdańsku

Patronaty

Czas na lepszą pracę. Targi Pracy Branży IT Future3 w Gdańsku

Czas na lepszą pracę. Targi Pracy Branży IT Future3 w Gdańsku

Coraz mniej czasu zostało aby pobrać bezpłatną wejściówkę na Targi Pracy Branży IT Future3, które odbędą się w środę 24 października w gdańskim Amber Expo. Setki ofert pracy, konkursy z nagrodami, konsultacje z ekspertami – to dopiero początek atrakcji jakie dla zwiedzających przygotował organizator.

To już kolejna, siódma edycja największych w regionie tarów pracy dedykowanych branży IT.
Z roku na rok widzimy rosnące zainteresowanie zarówno wystawców jak i uczestników targów. Tegoroczna edycja jest rekordowa. Mamy około 50 wystawców i szacujemy, że  uczestników może być nawet o 20-30% więcej niż w zeszłym roku. Programowanie czy administracja systemami IT to doskonały zawód z wieloletnimi perspektywami pracy w stabilnym otoczeniu i z relatywnie wysokim wynagrodzeniem. Wiedzą o tym doskonale osoby poszukujące lub chcące zmienić pracę dlatego tak licznie odwiedzają nasze Targi – mówi pomysłodawca i organizator Krzysztof Moszyk.

Future3 to nie tylko oferty pracy przygotowane przez pracodawców. To również wiele wydarzeń dodatkowych takich jak: konkurs kodowania, ciekawe konkursy dla publiczności z nagrodami ufundowanymi przez LPP – Złotego Sponsora targów. To jednak nie wszystko! Targi to również możliwość zasięgnięcia informacji u ekspertów jak pisać CV czy jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej a także możliwość bezpłatnego wykonania zdjęcia do CV. Na targach znalazła się również przestrzeń dla największych polskich akademii programowania. Jest więc możliwość zasięgnięcia informacji jak rozpocząć edukację w branży IT nie mając wykształcenia technicznego.

Naszą intencją jest aby każda osoba, która odwiedzi targi znalazła coś ciekawego dla siebie. Chcemy każdego odwiedzającego zarazić DNA IT bez względu na to, jakich kierunków jest to student czy absolwent, czy jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży IT czy osoba poważnie rozważająca zmianą zawodu. Podczas tych sześciu godzin trwania Future3 każdy znajdzie przestrzeń, która go zainteresuje i zainspiruje – mówi Krzysztof Moszyk.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do mieszkańców Trójmiasta i okolic. Organizator zapewnia bezpłatny transport z: Olsztyna, Koszalina, Torunia czy Bydgoszczy. Targi Pracy Branży IT Future3 odbędą się 24 października w Amber Expo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk w godzinach 12.00 – 17.30

Bezpłatna rejestracja jest  możliwa  na stronie http://www.future3.pl

Informacje dodatkowe

Organizatorem Targów Pracy Branży IT Future3 jest firma Lead Conversion odpowiedzialna również za organizację znanych i cenionych w Trójmieście 3Camp`ów.

Więcej informacji:
www.future3.pl
www.facebook.com/Future3pl

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę