Nasz profile

Ukraina! Festiwal filmowy – 25-28 października 2018

Aktualności

Ukraina! Festiwal filmowy – 25-28 października 2018

Ukraina! Festiwal filmowy – 25-28 października 2018

3. UKRAINA! Festiwal Filmowy odbędzie 25 – 28 października w Warszawie. Tegoroczna edycja stawia na pokazanie współczesnej kultury ukraińskiej, trendów rozwijających się w kinematografii oraz w muzyce i sztuce współczesnej.

Festiwal otworzy film „Brama” w reż. Wołodymyra Tichego. Z gośćmi festiwalowymi spotkają się aktorki filmu Witalina Bibliw i Irma Witowska – Wanca. Na pokaz można kupować bilety w kasie Kina Iluzjon lub online. W ramach wydarzeń towarzyszących na zakończenie festiwalu odbędzie się koncert post punkowego zespołu z Ukrainy COLD COMFORT.

Warszawa, Kino Iluzion, Kinoteka – więcej na stronie

28.10 Godz. 20:00 impreza zamknięcia: Koncert Zespołu Cold Comfort, Bardzo Bardzo, ul. Nowogrodzka 11

Wstęp: 10 zł

NOWY GŁOS UKRAIŃSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ!

Zespół Cold Comfort został założony w 2012 r. w mieście Równe. Początkowo swoją muzyką nawiązywali do mrocznych brzmień lat 80. Poza wpływem klasycznego francuskiego cold wave’u i późnego post punku, wprowadzali do swoich brzmień wschodnio-europejskiego ducha. W ich piosenkach przewijają się tematy społeczne. Ostatnio zespół zdecydował się przesunąć nastrój w nieco cieplejszą stronę i rozpoczął flirt z muzyką elektroniczną. Mimo eksperymentów gatunkowych, nie ma tu mowy o kliszach. Cold Comfort to wyjątkowe zjawisko na ukraińskiej scenie muzycznej! Nie przegapcie!

Skład zespołu:

Alex Shс. – wokal, gitara
Alex S . – syntezatory

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Aktualności

Na górę