Nasz profile

Soft Skills Academy – uprość sobie życie!

Aktualności

Soft Skills Academy – uprość sobie życie!

Soft Skills Academy – uprość sobie życie!

Studenci codziennie mierzą się z nauką do egzaminów czy pracą. Potrzebują jeszcze odpocząć czy wyjść na miasto ze znajomymi. Czy jednak starają się czasami ułatwić sobie życie?

Z pomocą przychodzą tu umiejętności miękkie. Możliwość posługiwania się nimi w życiu pozwoli Ci dobrze zarządzać czasem. Dzięki temu będziesz mógł zrobić więcej rzeczy nie marnując chwil na głupoty. Możesz również nauczyć się przemawiać tak by każdy zawsze chciał Cię słuchać lub negocjować tak by wyjść na plus. Jednocześnie umiejętność prowadzenia rozmów, może pozwolić Ci zawierać ciekawe kontakty oraz budować silne i dobre relacje.

Co więcej wykorzystasz te umiejętności w kooperacji w zespole w pracy gdzie współpraca zarządzi o Twojej przyszłej karierze. A zwiększając swoją efektywność  staniesz się lepszym studentem, który może poświęcić się również swoim pasjom poza naukowym.

Szkolenia podczas Soft Skills Academy są prowadzone przez profesjonalnych, charyzmatycznych prelegentów, skupiających się na praktycznym wykorzystaniu wspomnianych kompetencji.

Są to największe darmowe szkolenia o tej tematyce w Małopolsce, organizowane już po raz dziewiąty. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 1-7 grudnia 2018 r. a warsztaty podzielone zostały na dwa bloki tematyczne: Biznes i Samorozwój. Tegorocznymi partnerami są Assa Abloy, Nokia, Ericsson, GE Healthcare i Infolet. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Miasta Krakowa.

softskillsacademy.pl

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Aktualności

Na górę