Nasz profile

Zrobię, bo… – rzecz o motywacji

Aktualności

Zrobię, bo… – rzecz o motywacji

Zrobię, bo… – rzecz o motywacji

We Lead  #6
27.02.2019, godz. 18:00
Sztuka Wyboru, Gdańsk

W środę 27 lutego w „Sztuce Wyboru” w Gdańsku Wrzeszczu odbędzie się 6. spotkanie liderów z cyklu „We Lead!”, organizowane przez zespół „Lidera z sercem”. Tym razem mowa będzie o motywacji, zarówno tej szybkiej, acz mało skutecznej, jak też o tej, która drzemie głęboko w nas i pcha nas do przodu. Opowiedzą o tym dr Marcin Kochanowski (psycholog sportu), Michał Kochańczyk (podróżnik) i dr inż. Monika Rychcik-Leyk (założycielka Lidera z sercem).

Uczestnicy wspólnie z prelegentami postarają się znaleźć możliwe zakończenia zdania: „Zrobię, bo…” oraz odpowiedzieć na szereg pytań, m.in.: Jakie mechanizmy stoją za naszą motywacją do działania? Co ją skutecznie podsyca, a co (lub kto) gasi? Czy szef, który nie przeszkadza, to ideał? Co, jeśli kończy nam się zapał, a do celu jeszcze daleko i znikąd wsparcia?

W programie przewidziano także sesje pytań od uczestników oraz przerwę na networking.

Szczegółowy program oraz informacje o zapisach dostępne są na stronie wydarzenia:
https://lider-z-sercem.pl/we-lead-6/

Wydarzenie jest bezpłatne. Prosimy o wcześniejsze zapisy.

Lider z sercem o sobie:

Jesteśmy organizacją non-profit skupiającą liderów i managerów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze przywództwa. Prowadzimy spotkania w różnych formułach, tak aby móc wspierać liderów w szerokim zakresie kompetencji. Nasza seria „We Lead!” podaje wiedzę na poziomie ogólnym, dostępną dla każdego. Wyjaśnia i omawia zagadnienia z perspektywy teoretycznej, okraszone jednak masą przykładów z życia wziętych. Dla tych, którzy mają niedosyt po prelekcjach, prowadzimy serię spotkań „We Talk!”. Jest to forma warsztatowa, która pozwala uczestnikom przećwiczyć określone umiejętności i pokazuje, jak zastosować je w praktyce. Na koniec jest jeszcze nasza seria „We Café!” czyli spotkania w celu wymiany wspólnych doświadczeń, przestrzeń do omówienia tego, co nam się udało z sukcesem wdrożyć, ale też tego, co sprawia nam trudności. Spotykamy się po to, aby sobie wzajemnie pomagać! Organizowane przez nas spotkania i warsztaty mają na celu kształtowanie postaw liderskich, poszerzanie kompetencji oraz ćwiczenie praktycznych umiejętności i wymianę doświadczeń.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę