Nasz profile

Projekt stażowy „START do 3D” – II edycja

Aktualności

Projekt stażowy „START do 3D” – II edycja

Projekt stażowy „START do 3D” – II edycja

START do 3D” to II edycja projektu stażowego organizowanego przez firmę Omni3D specjalizującą się w przemysłowym druku 3D.

Projekt będzie realizowany w terminie 5 grudnia 2019 – 31 marca 2020 r. W tym czasie Organizator czeka na zgłoszenia i prace projektowe. Oficjalne wyniki zostaną podane 20 kwietnia 2020 r. Dla trzech laureatów przewidziano czterotygodniowy płatny staż w siedzibie firmy, w Poznaniu.

– Tym razem postanowiliśmy wprowadzić konkretny temat prac projektowych. W edycji 2019/2020 chcemy poznać pomysły pasjonatów, studentów i absolwentów na zastosowanie druku 3D w przemyśle samochodowym. Wspieramy dwa koła studenckie – m.in.
z Politechniki Rzeszowskiej, które z powodzeniem występuje w zawodach Formuły Student. Z naszych urządzeń i wydruków korzystają również firmy działające we wspomnianej branży – stąd wybór tematu. Zapraszam do udziału w projekcie wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę, doświadczenie i poznać nasze know-how. – mówi Paweł Robak, CEO Omni3D.

Omni3D czeka na tematyczne prace pt.: „Obszar implementacji druku 3D w branży automotive – nowe zastosowania”.

Organizator zastrzega, aby była kreatywna i merytoryczna. Nie wprowadza żadnych schematów. Oczywiście można przesłać prezentację w formacie ppt., video w formacie mp4, czy projekty modelu wydruku w formacie STL.

Jeżeli jednak uczestnik zechce niestandardowo podejść do tematu projektu nic nie stoi na przeszkodzie.

– Szukamy młodych, otwartych ludzi z nieszablonowym podejściem. Jesteśmy firmą innowacyjną i potrzebujemy osób, które potrafią zadawać pytania i szukać odpowiedzi, ciekawych świata oraz nowych rozwiązań, które w końcu sami mogą tworzyć w przyszłości. – dodaje Paweł Robak, CEO Omni3D.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.omni3d.pl.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę