Nasz profile

IX Edycja Project Management Session we Wrocławiu

Patronaty

IX Edycja Project Management Session we Wrocławiu

IX Edycja Project Management Session we Wrocławiu

Mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w wydarzeniu jakim jest IX Edycja Project Management Session zorganizowanym przez koło naukowe Project Management Group działające przy Politechnice Wrocławskiej!

Jest to dwudniowa konferencja zarządzania projektami, która przyciąga zarówno studentów jak i przedstawicieli biznesu.

Wydarzenie co roku umożliwia jego uczestnikom zdobycie wiedzy na temat metodyk i praktyk stosowanych przez największe firmy w tej dziedzinie. Konferencja PM Session to nie tylko prelekcje, ale również gry symulacyjne i warsztaty, które stanowią znaczną część jej programu – wszak to one najlepiej odzwierciedlają problemy, które mają miejsce przy realizacji projektów.

W tym roku będzie możliwość zdobycia wiedzy z zakresu Kanban, skutecznej komunikacji w projekcie, design thinking, 5S oraz szeroko pojętego zarządzania projektami.

Konferencja odbędzie się 25 i 26 kwietnia i tym razem, przez dwa dni, będzie nas gościła Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, znajdująca się w samym centrum Wrocławia przy ulicy Piłsudskiego.

Wzięcie udziału pozwoli Ci:

  • Poszerzyć znajomości poprzez networkingu i wymianę informacji z prelegentami i uczestnikami
  • Dowiedzieć się jak bezkonfliktowo i sprawnie komunikować się z zespołem
  • Poznać niezbędne narzędzia ułatwiające pracę w projektach
  • Utrwalić zdobytą wiedzę przez gry symulacyjne i pracę w grupach
  • Zdobyć wiedzę na temat wszelkich działań usprawniających organizację na podstawie case study
  • Nawiązać kontakt z innymi przedstawicielami firm i zaangażowanymi młodymi ludźmi

Zapisy rozpoczynają się 27 lutego!

Poniżej znajduje się link do tego wydarzenia:

https://facebook.com/events/s/project-management-session-ix-/176447193706682/?ti=as

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę