Nasz profile

I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne

Patronaty

I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne

I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne

Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów na I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne, które odbędzie się 26.09.2020 r.

Sympozjum jest organizowane w formie on-line na platformie Microsoft Teams i jest całkowite bezpłatne.

Celem wydarzenia jest zorganizowanie konferencji w sposób zdalny, zachowując najwięcej cech standardowej konferencji.

I PSSCh jest skierowane dla studentów i doktorantów, którzy zaczęli już swoje badania lub chcą przedstawić prezentacje z badań przeglądowych na temat popularno-naukowy z zakresu chemii, ochrony środowiska oraz ekologii. Podczas wydarzenia prelegenci będą mogli zaprezentować komunikat ustny oraz posterowy, wziąć udział w dyskusjach z rówieśnikami oraz wygrać nagrodę za najlepsze wystąpienie.

Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne nie tylko jest dobrą okazją do zaprezentowania badań naukowych przez młodych naukowców, ale również sposobem na „powrót do normalności” naukowej w czasie sytuacji epidemiologicznej panującej w kraju.
Wszystkie informacje na temat Sympozjum i rejestracji są umieszczone na stronie www.bsch.pl
w zakładce Sympozjum, a najważniejsze poniżej:
rejestracja: 08.08-05.09.2020 r.
przesyłanie abstraktów: 12.09.2020 r.
– udział jest BEZPŁATNY
– komunikat ustny lub posterowy na temat badań własnych & popularno-naukowy
certyfikaty i książka abstraktów
– sympozjum odbędzie się na platformie Microsoft Teams (wymagane konto Microsoft – bezpłatne np. @outlook.com, @hotmail.com)
– kontakt przez fanpage lub pssch2020(@)gmail.com

Konferencja inna niż wszystkie on-line ➡ wróć do normalności, poczuj się jak na konferencji
w normalnym trybie.

Organizatorzy: Bałtyckie Stowarzyszenie Chemików, Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego, Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii UG

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę