Nasz profile

Warsztaty bożonarodzeniowe on-line – startują zapisy

Trójmiasto

Warsztaty bożonarodzeniowe on-line – startują zapisy

Warsztaty bożonarodzeniowe on-line – startują zapisy

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na warsztaty bożonarodzeniowe on-line, które poprowadzi Karolina Różycka.

Podczas warsztatów powstaną wieńce bożonarodzeniowe, wykonane z wełny czesankowej, które stworzą atmosferę ciepła i przytulności w naszym domu już na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów w trakcie spotkania zaplotą czesankowe wieńce, przymocują je do obręczy oraz udekorują wełnianymi pomponami. Wieńce można zawiesić na drzwiach domu lub udekorować nimi wnętrza, będą stanowiły miły świąteczny akcent w każdym domu.
Warsztaty online odbędą się w terminach:
7 grudnia (poniedziałek), godz. 17:00-18:30
9 grudnia (środa), godz. 17:00-18:30
Udział w warsztatach jest bezpłatny, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy obowiązują na cały cykl warsztatów: projektornia@gak.gda.pl
Organizator zapewnia materiały oraz narzędzia niezbędne do wykorzystania podczas warsztatów. Warsztaty odbywają się w parach: rodzic/opiekun + dziecko (dzieci w wieku od 6 do 12 lat), udział w wydarzeniu może wziąć max. 10 par (20 osób).
WAŻNE!
Warsztaty odbędą się za pomocą aplikacji Microsoft Teams, każdy z zapisanych uczestników dostanie link z dostępem. Materiały na warsztaty można odebrać w GAK Projektorni, ul. Dworska 29a, Gdańsk Brzeźno.
Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Twój wymarzony dom kultury”.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę