Nasz profile

Chuck Norris został ambasadorem World of Tanks. W święta dołączy do gry!

Cała Polska

Chuck Norris został ambasadorem World of Tanks. W święta dołączy do gry!

Chuck Norris został ambasadorem World of Tanks. W święta dołączy do gry!

Od 9 grudnia do 11 stycznia 2021 tradycyjny garaż w grze zamieni się w świąteczne miasteczko, które czołgiści będą mogli dekorować. 

Jednym z mieszkańców będzie aktor filmów akcji, Chuck Norris. Codziennie będzie dawał graczom zadanie do wykonania, łącznie będzie ich 32. Wyzwania Chucka to okazja, aby zdobyć nagrody. Jedną z nich będzie możliwość zdobycia Chucka Norrisa na stałe w grze, jako dowódcę czołgu. Poza wizerunkiem warto dodać, że aktor użyczył również swojego głosu.

– Gracze mówią, że musiałem być w przeciwnej drużynie, jeśli przegrywają… i prawdopodobnie mają rację – mówi Chuck Norris, ambasador World of Tanks. – Gdy stawka jest wysoka, kiedy sytuacja robi się krytyczna, ja nigdy nie cofam się przez wyzwaniem. Mam nadzieję, że moi koledzy czołgiści sprawią, że będę dumny i podejmą wyzwanie Chucka.

Świąteczne miasteczko będzie można ozdabiać korzystając z 4 różnych kolekcji ozdób.

Jest wiele ciekawych rzeczy do odnalezienia jak pianista grający utwory świąteczne mieszkańcom czy gigantyczna choinka.

W świątecznym czasie pojawią się śnieżynki, które codziennie będą dawały specjalne nagrody. Są cztery różne śnieżynki odpowiedzialne za poszczególne kolekcje dekoracji: bożonarodzeniowe, noworoczne, księżycowy i magiczny nowy rok.

– 2020 zbliża się do końca i chcieliśmy dać naszej społeczności coś, co zapamiętają na długo – podkreśla Max Chuvalow, globalny dyrektor wydawniczy w World of Tanks. – Świąteczne operacje to największe wydarzenie w grze i najlepsze pożegnanie tego roku. Mamy nadzieję, że każdy poczuje świątecznego ducha.

Święta to również tradycyjny czas prezentów. Każdy gracz, bez względu na to czy był dobry czy nie, dostanie od nas czołg – zupełnie nowy, niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC z mechanizmem ładowania automatycznego. Aby odebrać ten pojazd wystarczy zalogować się do World of Tanks na PC po 9 grudnia.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Cała Polska

Na górę