Nasz profile

Współczesne Zastosowania Informatyki 2021

Patronaty

Współczesne Zastosowania Informatyki 2021

Współczesne Zastosowania Informatyki 2021

Koło Naukowe Studentów Informatyki GENBIT działające na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach organizuje Ogólnopolską Konferencję Interdyscyplinarną „Współczesne Zastosowania Informatyki 2021”, która odbędzie się w trybie on-line w dniu 17 maja 2021 r.

Konferencja prowadzona będzie w 5 sekcjach tematycznych:

  • technologie informatyczne,
  • bezpieczeństwo publiczne,
  • zarządzanie i logistyka,
  • inżynieria gier komputerowych,
  • inne zastosowania informatyki.

Celem konferencji jest zaprezentowanie, przez studentów i pasjonatów z zakresu zastosowań informatyki, swojej wiedzy i różnych rozwiązań technicznych, poznanie wielu ciekawych osób i możliwość nawiązania współpracy naukowej.

Konferencja odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie konferencji.

Strona wydarzenia na Facebooku

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę