Nasz profile

Kreatywność w pracy

Poradniki

Kreatywność w pracy

Kreatywność w pracy

Czytelnia Informacji Biznesowej i Europejskiej zaprasza na szkolenie on-line Kreatywność w pracy – jak ją w sobie rozwinąć w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2021.

Szkolenie ma na celu zaprezentowanie podstawowych informacji dotyczących kreatywności oraz sposobów rozwijania jej. Ponadto zostanie przedstawionych kilka przykładowych metod rozwijania kreatywności w pracy i biznesie, a także w życiu codziennym.

Miejsce spotkaniaPlatforma edukacyjna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie

Termin: 21 czerwca (poniedziałek)

Godzina: 14.00

Zapisy: poprzez formularz zapisu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Poradniki

Na górę