Nasz profile

Bądź inspiracją – konkurs

Szkoła pisania

Bądź inspiracją – konkurs

Bądź inspiracją – konkurs

Tegoroczna edycja konkursu EDUinspiracje – Media skierowana jest nie tylko do dziennikarzy, ale również do niezależnych twórców, którym bliska jest idea upowszechniania szans jakie dają programy edukacyjne prowadzone przez Narodową Agencję Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności.

„Bądź inspiracją”, to hasło tegorocznej edycji, które zawiera w swoim przesłaniu, zaproszenie do zaprezentowania twórczości uczestników konkursu i poszerzenia zasięgu jej odbiorców. Autorzy, którzy w sposób ciekawy i inspirujący przedstawią zagadnienia związane z edukacją: wywiady z ciekawy ludźmi, reportaże o wydarzeniach i akcjach powiązanych z Unią Europejską, wyjazdach zagranicznych, staży na uczelniach zagranicznych, doświadczeniach zawodowych, a w szczególności w ramach programu ERASMUS+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Do konkursu materiały dziennikarskie można zgłaszać w kategoriach: Publicystyka, Reportaż, Wywiad. Bądź inspiracją, zarejestruj się na stronie EDUinspiracje.org.pl.

Szczegóły pod adresem: https://eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/wez-udzial

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Szkoła pisania

Na górę