Nasz profile

Konferencja dla kobiet z IT – Women Techstyle Summit 2023 (online) Autumn Edition

Patronaty

Konferencja dla kobiet z IT – Women Techstyle Summit 2023 (online) Autumn Edition

Konferencja dla kobiet z IT – Women Techstyle Summit 2023 (online) Autumn Edition

Już tej jesieni, 28 września 2023 roku odbędzie się Women TechStyle Summit 2023 (online) Autumn Edition, tym razem w formie konferencji online! Serdecznie zapraszamy! Konferencja skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę w branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami wyjątkowych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a bilet na wydarzenie dostępny jest do pobrania przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/wts2023autumn/

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:20.

ZAPLANOWALIŚMY WIELE WARTOŚCIOWYCH PREZENTACJI. NA PRZYKŁAD:

  • Jak budować zgrany zespół w czasach zdalnych?
  • „Możliwości rozwoju w cybersecurity” – o obszarach i rodzajach ról
  • Energia kobiet w IT

USŁYSZYMY MIĘDZY INNYMI:

  • Beata Król – Product Owner, Agile Lead, autorka podcastu AgileKing. Od 7 lat pracująca w łódzkiej firmie Inwedo gdzie łączy prowadzenie projektów i dbanie o zwinność organizacji. W wolnych chwilach zajmuje się nagrywaniem podcastu opowiadając o budowaniu zespołów, narzędziach psychometrycznych, zwinności i książkach. Współorganizatorka łódzkiej inicjatywy Zwinna Łódź organizującej zdalne i stacjonarne meetupy nie tylko dla branży IT.
  • Ewelina Wyspiańska-Trojniarz – Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lat temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-upy i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym. Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay.

WAŻNE INFORMACJE:

Osoba biorąca udział musi zarezerwować bezpłatny bilet, dzięki któremu otrzyma link umożliwiający dostęp do wydarzenia.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę