Nasz profile

Planujesz studia za granicą? – największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

Patronaty

Planujesz studia za granicą? – największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

Planujesz studia za granicą? – największe targi edukacji zagranicznej w Polsce

14 października 2023 w Warszawie odbędzie się Elab Education Expo. To już dziesiąta edycja wydarzenia poświęconego edukacji międzynarodowej i budowaniu ścieżki kariery.

Targi co roku skupiają przedstawicieli uczelni, absolwentów studiów zagranicznych oraz rodziców i młodych ludzi planujących dalszą edukację poza granicami kraju. Hasło tegorocznej edycji brzmi “Create your future”.

Na uczestników czekają spotkania z reprezentantami uczelni z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch czy Irlandii. Ponadto, w ramach targów odbędą się wykłady, prezentacje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz gadżetami od uczelni. Podczas wydarzenia do dyspozycji będą również konsultanci i eksperci Elab, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i wątpliwości uczestników odnośnie do edukacji za granicą. Osoby odwiedzające targi dowiedzą się, jak wybrać najlepszą ścieżkę kariery, a przede wszystkim, jak dostać się na wymarzone studia zagraniczne.

– Celem wydarzenia jest wyjście naprzeciw potrzebom uczniów oraz ich opiekunów i tym samym zapewnienie im przestrzeni do merytorycznej wymiany wiedzy w temacie studiów za granicą. Nasze targi są największym tego typu wydarzeniem w Polsce – zeszłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła ponad 2 tys. osób – komentuje Karol Glonek, Premium Education Consultant w Elab Education Laboratory. – Uczestnictwo w Elab Education Expo jest często pierwszym krokiem podejmowanym przez młodzież rozważającą edukację za granicą. Spotkania z ekspertami oraz rozmowy z przedstawicielami i absolwentami uczelni zagranicznych pozwalają im rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące studiów poza granicami kraju i zachęcają do wkroczenia na międzynarodową ścieżkę edukacji – dodaje Glonek.

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem w poprzednich latach, w tym roku organizatorzy zadbali o zapewnienie większej przestrzeni. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w ADN Conference Center na terenie Browarów Warszawskich.

Elab Expo 2023 zostało objęte patronatem honorowym przez Ambasadę Wielkiej Brytanii, British Council, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Prezydenta Warszawy. Partnerami wydarzenia są Onet (główny patronat medialny), Radio Czwórka oraz kwartalnik studencki Płyń POD PRĄD.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy się zarejestrować. Szczegółowy plan targów zostanie opublikowany już niebawem na stronie wydarzenia, na której już teraz znaleźć można m.in. relację z poprzedniej edycji Elab Education Expo.

 

 

 

 

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę