Nasz profile

Mikołajkowy Przejazd Rowerowy!

Trójmiasto

Mikołajkowy Przejazd Rowerowy!

Mikołajkowy Przejazd Rowerowy!

W tym roku Święty Mikołaj postanowił zamienić swoje sanie na rowery! Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ogłasza Przejazd Mikołajkowy, który odbędzie się 6 grudnia 2023 roku w godzinach 15:00-16:30. Wydarzenie, dedykowane wszystkim studentom i pracownikom uczelni, obiecuje niezapomnianą świąteczną przygodę.

– W tym roku postanowiliśmy uczynić Mikołajkowy Przejazd wyjątkowym i bardziej aktywnym. Zamiast tradycyjnych sanek, Mikołaj wraz z uczestnikami przejedzie przez Gdańsk na rowerach, odkrywając malownicze ścieżki nadmorskie oraz słynne Molo w Sopocie – mówi Mikołaj Polak, rzecznik prasowy AWFiS w Gdańsku. – To będzie nie tylko radosne świętowanie, ale także okazja do aktywnego spędzenia czasu.

Herbatka rozgrzewająca

Po przejeździe, uczestnicy powrócą do punktu startu (AWFiS w Gdańsku), gdzie czekać będzie na nich zasłużona herbatka rozgrzewająca. Każdy uczestnik otrzyma również prezent od samego Mikołaja.

Organizatorzy zachęcają uczestników do wprowadzenia trochę świątecznej magii, nosząc obowiązkowe czapeczki mikołajkowe. Ta urocza zmiana dodatkowo podkreśli świąteczny charakter przejazdu rowerowego, tworząc niezapomnianą oprawę dla wszystkich uczestników.

– Chcemy, aby Przejazd Mikołajkowy stał się jednym z najbardziej kolorowych i pełnych radości wydarzeń w uczelnianym kalendarzu – mówi Polak. – Liczymy na duże zainteresowanie i gorąco zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania i cieszenia się atmosferą świąt – zachęca rzecznik prasowy AWFiS w Gdańsku.

Dopuszczane są hulajnogi jako środek transportu podczas przejazdu

Dodatkowo, organizatorzy informują, że dopuszczają również hulajnogi jako środek transportu podczas przejazdu.

Zainteresowanych uczestników prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Formularz: https://awf.gda.pl/2023/11/swiateczna-integracja-na-dwoch-kolkach-mikolajkowy-przejazd-rowerowy/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę