Nasz profile

Konferencja naukowa Bliżej chemii

Patronaty

Konferencja naukowa Bliżej chemii

Konferencja naukowa Bliżej chemii

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej „Bliżej Chemii”!

Tematyka Konferencji obejmuje szeroko rozumianą chemię, również w ujęciu interdyscyplinarnym.

To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji, a także zdobywania nowych znajomości!  Wierzymy, że nasza Konferencja stanowi grunt, na którym będą mogli znaleźć porozumienie studenci i doktoranci reprezentujący wszelkie działy chemii.

W tym roku Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej, na Wydziale Chemii UJ, w terminie 12-13.01.2024.

To impuls do wejścia w Nowy Rok z naukowym przytupem!

W Konferencji można brać udział jako uczestnik aktywny, prezentując referat ustny lub poster, albo jako uczestnik bierny.

Konferencja jest bezpłatna, a po jej zakończeniu zostaną wyróżnione najlepsze prezentacje i postery, wybrane przez komisję składającą się z doktorantów oraz pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Każdy uczestnik – zarówno aktywny jak i bierny – otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę wydarzenia „Ogólnopolska studencka konferencja naukowa „Bliżej Chemii”” na Facebooku!

Link: https://fb.me/e/3TCrFbn4p

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę